SALE
 
 
Modne kolczyki to takie, które są przede wszystkim odpowiednio dobrane do stroju, kształtu twarzy i naszych osobistych preferencji.
Chcielibyśmy opowiedzieć trochę o długich kolczykach oraz przedstawić niektóre propozycje.
Już na zeszłorocznych wiosennych pokazach mody pojawiły się kolczyki sięgające do ramion. Pokazy takich wielkich domów mody jak Marni, Prada, Gucci , Oscar de la Renta, Dolce & Gabbana lansowały kolczyki długie wprost zamiatające ramiona,  kolorowe, bardzo ozdobne, nawiązujące do lat 60-tych,  stylu orientalnego, etnicznego, ale także bardzo lśniące w stylu glamour, czy z odrobiną szyku vintage.  Ten trend nadal się utrzymuje i jest coraz bardziej widoczny jest na naszych polskich ulicach w tym roku.  Wiosną pojawiało się już wiele ciekawych stylizacji, a już rozpoczynające się lato będzie wprost szaleć przepychem barw i ozdób. Stawia się na kolczyki  jak największe i jak  najbardziej oryginalne. Nasze blogerki czy celebrytki w Polsce chętnie ubierały i ubierają  kolczyki z chwostami, czy frędzelkami. Są bardzo frywolne i zmysłowe, zwracają na siebie uwagę i  wyróżniają właścicielkę w w tłumie.   Kolczyki te nawiązują również do modnego już od jakiegoś czasu stylu boho , bardziej romantycznego od etno, który to  zawiera w sobie mnóstwo ciekawych wzorów wykorzystujące różne materiały, poprzez wspomniane chwosty, ale także różnego rodzaju kolorowe i złote koraliki, kryształki, piórka czy sznurki.
 Zdjęcia : Kamila Węgrzyniak, blog http://live-style20.blogspot.com/

Jak dobrać kolczyki?

Długie kolczyki pasują praktycznie każdej kobiecie, pod warunkiem, że czuje się ona w nich dobrze i chce podkreślić swoją urodę w szczególny sposób.  Wysmuklają twarz oraz wydłużają szyję. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę przy ich zakupie, to kształt.
Do szczupłej, pociągłej twarzy świetnie będą pasowały kolczyki-koła, do okrągłej – długie, zwisające choćby do samych ramion zwłaszcza z trójkątnymi lub kwadratowymi elementami, które ją wysmuklą. Dla twarzy trójkątnej, kolczyki z kulami , które poszerzą ja w okolicach podbródka. Natomiast owalna buzia wygląda dobrze w towarzystwie kolczyków o każdym kształcie.

 

Zdjęcia : Kamila Węgrzyniak, blog http://live-style20.blogspot.com/

Jak się prezentują długie kolczyki?

Przy włosach krótkich lub związanych z tyłu głowy. Przy okazji wspaniale podkreśla seksowną, odsłoniętą szyję.
Są tęż świetna propozycją dla kobiet o długich włosach, które lubią je nosić rozpuszczone. Małych i drobnych kolczyków nie widać wśród włosów, natomiast duże i kolorowe nawet w takiej sytuacji wyglądają świetnie. Pięknie połyskują i grają paletą barw na tle włosów. Jednocześnie świetnie pasują w tym przypadku kobietom, które nie lubią zbytnio eksponować dużych ozdób i mogą je odrobinę schować włosami, a efekt nadal jest wspaniały.

Co za dużo to niezdrowo…

Będą same w sobie wystarczającą ozdobą. Nie powinno się ich zestawiać z równie efektownym naszyjnikiem, jeśli nie chce się wyglądać jak choinka. Do kolczyków lepiej dobrać piękną bransoletkę.
Zachęcamy do swobodnego dobierania kolczyków i innej biżuterii, do zabawy kolorami i kształtami. Lato to czas urlopów, a zatem również relaksu, odpoczynku i zabawy. Korzystajmy z tego czasu w pełni.

Biżuteria Angel Bright –  Olśnij wszystkich “Blaskiem Anioła”

Oto kilka naszych propozycji długich kolczyków:

Zapraszamy do obejrzenia całej naszej kolekcji Boho kolczyków:

https://angelbright.pl/kategoria-produktu/kolczyki/

 

Biżuteria artystyczna Angel Bright

www.angelbright.pl

Promocje!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Leave a reply

0 Comments