SALE

z archiwum:  29.10.2015

Kamila Węgrzyniak współpracowała z ponad setką Projektantów. W jej portfolio znajdują się zdjęcia wykonane zarówno dla polskich, młodych Projektantów jak i dla Twórców z Francji, Hiszpanii, Włoch czy USA. Dziś odpowie nam na kilka modowych pytań.
 
1) Co jest modne tej jesieni?
Projektanci dostarczają nam co sezon modowy ”misz-masz” i tak naprawdę można nosić wszystko. Niezmiennie jednak dominuje krata. Polecam markę Burberry, ponieważ oprócz ponadczasowego printu cechuje się także idealną jakością i krojem. Modny jest także- ”metaliczny błysk” -cekiny, błyskotki, spódniczki niczym zrobione z folii aluminiowej. (tutaj w jesienny trend idealnie wpisała się marka RabbitRabbit dla której robiłam lookbook wiosną.) Bardzo na topie są także połączenia black and white. Królują praktycznie co sezon, ale w różnych wariacjach i to czyni je wyjątkowymi. Donna Karan, Valentino czy Kenzo ”bawią się” tradycyjną częścią garderoby jaką jest- biała koszula. Polecam ją każdej kobiecie.
 

2)Co najbardziej odpowiada Pani stylowi z aktualnie dyktowanych trendów modowych i co poleciłaby Pani swoim fankom na FB i czytelniczkom bloga?
Nie jestem typem Osoby, która podąża ślepo za trendami. Uwielbiam styl retro, vintage dlatego też cieszę się, że najwięksi Kreatorzy Mody ciągle nawiązują do przeszłości w swoich projektach. Zamierzam tej jesieni nosić biały płaszcz. Jest dla mnie niczym płótno dla malarza- mam tysiąc pomysłów łączenia go z dodatkami. Widziałam wełniane płaszcze w kolorze bieli na kilku światowych pokazach mody. Należy pamiętać, że nie wszystkie propozycje wybiegowe pasują do nas samych. Styl to sprawa bardzo indywidualna i z doświadczenia wiem, że najlepiej ufać własnej intuicji. Zawsze można też skorzystać z porady stylisty.
 
3). Co jeszcze z propozycji ANGEL BRIGHT z chęcią wykorzystałaby Pani do swoich jesiennych stylizacji i dlaczego?
Zestaw bransoletek ”Czar różu”. Zachwyca mnie połączenie kolorów. Bardzo lubię bransoletki i sądzę, że byłyby ciekawych dodatkiem do jesiennych stylizacji.
 

4) Co sądzi Pani o naszej biżuterii ANGEL BRIGHT z kryształów i kamieni półszlachetnych i jak zaproponowałaby Pani swoim czytelniczkom bloga wykorzystywać ją w różnych stylizacjach ?
Uwielbiam biżuterię Angel Bright. Przede wszystkim cechuje się wysoką jakością.
Wyjątkowość produktów , ciekawa oprawa graficzna jak i otwartość na współpracę z Osobami ze świata mody sprawia, że marka jest zapamiętywalna. Współpracowałam z wieloma firmami oferującymi biżuterię. Angel Bright jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych i mam nadzieję, że będziemy nadal coś wspólnie tworzyć:)
Pamiętajmy, że każda biżuteria będzie pięknym akcentem, jeśli umiejętnie połączymy ją z ubraniami. To rosyjska ruletka, ponieważ spotykając w swojej pracy kobiety( obserwując je) dostrzegam brak umiejętności łączenia biżuterii. Moja zasada- less is more…Nie musimy przypominać choinki bożonarodzeniowej. Jeśli decydujemy się na wybór awangardowego naszyjnika ubierzmy się bardziej klasycznie. Nie zachęcam do kopiowania stylu Anny Dello Russo, ponieważ ona jest jedyna w swoim rodzaju i to czynią ją fantastyczną Ikoną.
 
5) Od niecałego roku stworzyliśmy autorską kolekcję BeadSea z drobnych koralików i kryształków. Z kolekcji tej wybrała Pani do swojej stylizacji długie “Kolczyki Rubinowe Swarovski- Srebro pozłacane” Co sądzi Pani o tej biżuterii i komu by ją Pani poleciła?
Miałam wielką przyjemność tworzyć sesję zdjęciową w tych cudownych kolczykach. Dlaczego ta kolekcja? Po pierwsze biżuteria wygląda bardzo oryginalnie, co ważne wyróżnia się na tle innych dodatków proponowanych np. przez sklepy sieciowe. Po drugie zdecydowałam się na rubinowe kolczyki, ponieważ chciałam zrobić stylizację w klimacie współczesnej Fridy- kobiety wyzwolonej. To była moja inspiracja i myślę, że kolczyki zdały egzamin, ponieważ po publikacji dostałam wiele komentarzy dotyczących biżuterii, a Czytelnicy nazwali mnie Fridą, nie wiedząc zupełnie nic o moim zamyśle. (śmiech) Kolekcje poleciłabym Kobietom odważnym i lubiącym awangardowe dodatki. To wersja dla artystek. Jednym słowem- KLASA.

Rubinowe kolczyki

6) Live-Style20 posiada czytelników z różnych Państw. Według statystyk Pani bloga odwiedza więcej Osób z USA, Rosji, Francji niżeli z Polski. Dlaczego?
Mam złożoną Osobowość. Tzn. z jednej strony jestem bardzo otwarta na świat i Ludzi co jest bardzo ważne, ponieważ ta cecha pomaga mi w pozyskiwaniu nowych Czytelników i kontaktów, zaś z drugiej strony jestem typem Indywidualistki- chodzę własnymi ścieżkami, nie potrafię się podporządkowywać i dokładnie wiem czego chcę- także w modzie. Ubieram się według własnych pomysłów i zachowuję niezależność. Być może to sprawia, że mam Odbiorców z różnych Państw i trafiam do różnych kultur. Ciężko mnie zaszufladkować i określić. W Polsce modny jest inny typ bloga. Nie jestem zbuntowaną nastolatką, nie zasłynę skandalem, nie liczą się dla mnie ”lajki” i nie idę na łatwiznę. Jestem sobą zawsze i wszędzie. Amerykanie, Włosi i Francuzi doceniają moją kreatywność i traktują to co robię bardzo poważnie. Często dostaje e-maile pełne miłych słów. Takie wsparcie pomaga:)
7) Jakie trzy cechy są potrzebne aby osiągać sukces w blogosferze. ? Jaką Osobowość powinna mieć Blogerka, aby móc pochwalić się dużą ilością współprac i projektów?
Trzy cechy- pokora, upór, łatwość nawiązywania kontaktów.
Pojęcie sukcesu jest niewymierne, ponieważ każdy definiuje je inaczej. Dla mnie największym blogowym sukcesem jest ciągła możliwość samorealizacji i spełniania marzeń. W świecie mody trzeba wiedzieć czego się chce i mieć mocny charakter. Nie przejmować się niepowodzeniami i mieć bardzo dużo pokory. Ci, którzy zbyt szybko uwierzą w swoją wyjątkowość, znikają najszybciej. Ja najzwyczajniej kocham to co robię. To tylko tyle i, aż tyle. Jeśli ktoś zakłada bloga tylko ze względu na korzyści materialne, tak jak szybko go założył, tak szybko usunie.
8) Dlaczego blog modowy?
Założyłam bloga, ponieważ nie umiem szyć, więc Projektantem nie mogłabym zostać, mam 170cm więc na Modelkę wybiegową jestem za niska. (śmiech) Bardzo lubię pozować, uzewnętrzniać swoje pomysły. Bloger pełni wiele funkcji- Tworzę stylizacje, realizuję sesję, kadruję zdjęcia w programie, ustalam warunki nowych współprac, w wolnym czasie szukam inspiracji. Mam możliwość ciągłego kontaktu z Projektantami, uczestniczę w ciekawych wydarzeniach. Poznaje wspaniałe Osoby jednocześnie wyrażam siebie i to jest bardzo inspirujące:)
9) Blogerka to także modelka. Czy ciężko jest pozować do zdjęć tak, aby jednocześnie zaprezentować ubrania i dodatki w odpowiedni sposób?
Uwielbiam zdjęcia i to one tworzą bloga- są najważniejsze. Sądzę, że pozowania nie da się nauczyć to trzeba zwyczajnie ”czuć” . Są ubrania w których pozuje się świetnie, są i takie, które przytłaczają i sprawiają, że trzeba się nieźle namęczyć. Mam drobną sylwetkę i często muszę kontrolować widoczność proporcji na zdjęciach. Dodam, że nie używam photoshopa, więc wszystko co widać na blogu jest w pełni naturalne:)
10) Na zakończenie. Jak postrzegane jest bycie Blogerką modowa w Polsce, a jak na świecie?
Sposób postrzegania blogerek jest różny i zależny od poglądów danej Osoby. Odnoszę wrażenie, że w USA, Francji czy we Włoszech jest większy luz. Ludzie ze świata high fashion potrafią zwyczajnie pochwalić, napisać coś miłego, bezinteresowanie wyrazić swoją opinię. Przyznam, że większość fantastycznych wiadomości dostaje właśnie z krajów wyżej wymienionych. Nie mam Hejterów, sama też nikomu nie szkodzę i nie oceniam czyjejś twórczość. Uważam, że bycie wolnym Człowiekiem to domena Ludzi spełnionych, a ja tak się czuję.
Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam wszystkie Klientki Angel Bright

Sklep internetowy www.angelbright.pl
Pani Kamila Węgrzyniak prowadzi blog modowy  Live-Style20

Zapisz

Zapisz