SALE

O mnie

Dzień dobry 🙂

Nazywam się Jadwiga Hutnik, albo po prostu Jadzia
Już od około 10-ciu lat projektuję i tworzę biżuterię z kryształków i kamieni półszlachetnych. Na początku była to tylko pasja, która z czasem przerodziła się w moją pracę i tak powstała moja marka Biżuteria Angel Bright.  W mojej pracowni w Brzeziej Łące powstaje biżuteria pełna pozytywnej i wspierającej energii, przepełniona światłem i kolorami.
Kocham naturę i kwiaty i z niej czerpię głównie inspirację do wzorów,  do projektowania i tworzenia mojej biżuterii. Biżuteria Angel Bright jest wykonana z kryształów, kamieni i koralików szklanych.  Odnaleźć w niej można sporo motywów kwiatowych i roślinnych w stylu wieczorowych oraz w stylu boho: zwiewnym, delikatnym i bardzo kobiecym.
Pragnę, aby biżuteria ta była dla Ciebie niczym talizman lub amulet i wspierała Cię w trudnych momentach życia oraz dodawała Ci radości. Uważam, że każda z nas ma w sobie tą siłę, tą wspaniałą kobiecość i światło, które zasługuje na to, aby je odkryć i pokazać światu. Moja biżuteria ma Cię w tym wspierać i podkreślać Twój wewnętrzny blask.

Zapraszam do odwiedzenia i obejrzenia moich stron.

 

 

Firma:

ANGEL BRIGHT Biżuteria artystyczna z kryształów i kamieni ozdobnych

e-mail: biuro@angelbright.pl

tel. 504 132 837

 

Płatności można dokonywać na  konto bankowe:
93 1020 5558 0000 8302 3463 9740

inteligo