SALE

Dostawa

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Zamówienia są realizowane od momentu potwierdzenia wpływu płatności wg czasu podanego u dołu strony każdego produktu “Dostępność”. Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską lub kurierem GLS albo DPD w kopercie bąbelkowej lub w pudełku w zalezności od wielkości przesyłki

Biżuteria pakowana jest w ozdobne woreczki – idealne rozwiązanie na gustowny prezent lub w pudełkach (dodatkowa opcja przy wyborze metody przesyłki) przy zamówieniu.

Za przesyłkę płaci się jednorazowo niezależnie od wielkości zamówienia.  Orientacyjny czas trwania przesyłki – kurierem 1-2 dzieni, pocztą od 1 do 4 dni. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

 

 

Cennik dostawy ANGEL BRIGHT

UWAGA !!!!! 1. podane koszty transportu obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Polski 2. w celu wyceny kosztów przesyłki zagranicznej prosimy o kontakt e-mail 3. wysyłka za granicę odbywa się na życzenie klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS, DPD* Darmowa przesyłka obowiązuje tylko i wyłącznie na terenie Polski.Reklamacje, zwrotySzanowny kliencie, jeśli z jakiegoś powodu otrzymany towar nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, bądź odebrana przesyłka będzie niekompletna prosimy o natychmiastowy kontakt pod adresem e-mailowym: office@angelbright.pl(koniecznie podaj swój numer zamówienia). Dołożymy wszelkich starań aby reklamacja została rozwiązana pomyślnie. Szczegółowe informację dotyczące reklamacji i zwrotów zawarte są w regulaminie sklepu znajdującego się w zakładce“regulamin”

Rodzaj przesyłki

Czas dostawy

Cena

Poczta Polska

– polecony priorytet

1-4 dni

7,00 zł

Mini Paczka priorytet Poczta Polska/Paczka PLUS

1-3 dni

14,00 zł

Kurier GLS/DPD

1-2 dni

14,00 zł

Paczka PLUS

– za pobraniem

1-3 dni

16,00 zł

Kurier GLS, DPD

– za pobraniem

1-2 dni

19,00 zł

GRATIS

Poczta Polska

– polecony priorytet

Zamówienia od 150zł

Kurier GLS, DPD

Zamówienia od 300zł

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz